چای شما

مدیر امور توزیع برق املش:

تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۳ ق.ظ , کد خبر:   61171
اصلاح شبکه برق ۳۰ روستای املش ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیر امور توزیع برق املش گفت:برای تقویت، توسعه و اصلاح شبکه برق ۳۰ روستای شهرستان املش بیش از ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

 

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه، غلامحسن حسین‌نژاد، اظهار داشت: از مجموع ۱۳۳ روستای زیرپوشش امور توزیع برق شهرستان املش شبکه برق ۳۰ روستا نیاز به تقویت، توسعه و اصلاح دارد.

وی گفت: فرسودگی پایه و سیم‌های برق، افزایش میزان مصرف، افزایش کالاهای برقی پرمصرف و افزایش تعداد مشترکان برق روستایی باعث شده که شبکه برق ۳۰ روستای شهرستان املش به تقویت، توسعه و اصلاح نیاز داشته باشد.

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش افزود: از مجموع ۳۰ روستای نیازمند به تقویت، توسعه و اصلاح شبکه برق شهرستان املش نیمی در بخش رانکوه و نیمی در بخش مرکزی است که در مجموع به ۲ میلیارد و ۲۵ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

حسین‌نژاد گفت: ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار امسال برای امور برق این شهرستان اختصاص یافته که ۱۳۵ میلیون تومان کمتر از اعتبار پارسال است و از مجموع این میزان اعتبار، ۹۸ میلیون تومان مطالبات پیمانکاران دو پروژه تأمین برق چاه آب کشاورزی روستاهای مشکله و تازه آباد نرکه است.

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش اعلام کرد: ۱۱ پروژه در زمینه‌های مختلف امور برق با اعتباری معادل ۷۰۷ میلیون تومان در ۵ ماه اول امسال در شهرستان املش اجرا و در هفته دولت با حضور مردم و مسئولان محلی افتتاح شد.

وی گفت: برای توسعه خط فشار متوسط مسکن مهر املش ۹۸۰ میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی تخصیص یافته است که پیش بینی می‌شود اوایل پاییز شروع و تا پایان پاییز به پایان برسد و با تکمیل آن برق مورد نیاز ۲۴۰ واحد مسکن مهر املش برای همیشه پایدار می‌شود.

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش اظهار داشت: برای احداث دو دستگاه پست زمینی و شبکه فشار ضعیف پروژه مسکن مهر املش ۵۱۰ میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی در سال‌های ۹۳ و ۹۴ هزینه شده است.

گفتنی است، ۲۴ هزار و ۶۴۷ مشترک برق خانگی و غیرخانگی تحت پوشش امور توزیع برق شهرستان املش هستند.

انتهای پیام/

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید