چای شما

تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۳ در ۴:۱۴ ب.ظ , کد خبر:   5338
افشین قطبی از شیمیزو اخراج شد

e21cbb67c2c0ef2b71b4d5e934276db9_M

 به گزارش صبح رانکوه افشین قطبی سرمربی اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس تهران که در آستانه‌ی جام ملت‌های آسیای ۲۰۱۱ تکلیف تیم آینده‌ی خود را مشخص کرده بود و در تاریخ ۲۲ ژانویه سال ۲۰۱۱ به باشگاه شیمیزو اس‌پالس ژاپن پیوسته بود، امروز پس از گذشت سه و نیم سال حضور در رأس کادر فنی این تیم از سمت خود اخراج شد.

 افشین قطبی که در سه فصل گذشته‌ی حضور خود به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ مقام دهم و دو مقام نهم در جی‌لیگ ژاپن کسب کرد، در نهایت در پایان هفته‌ی هفدهم چهارمین فصل حضور خود در جی‌لیگ از هدایت شیمیزو اس‌پالس اخراج شد.

شیمیزو اس‌پالس هم‌اکنون در پایان هفته‌ی هفدهم با کسب ۲۱ امتیاز در رده‌ی دوازدهم جدول ۱۲ تیمی جی‌لیگ قرار دارد و تاکنون ۶ پیروزی، ۳ تساوی و ۸ شکست کسب کرده است و ۲۱ گل‌زده و ۲۴ گل‌خورده در کارنامه ثبت کرده است.

مسئولان نارنجی‌پوشان شهر شیزوئوکا امروز کاتسومی اینوکی ۴۹ ساله را که یکی از پرسابقه‌ترین پیشکسوتان این تیم است را به عنوان جانشین قطبی معرفی کردند؛ او در سال‌های ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۲، ۲۵۲ بازی با لباس این تیم انجام داد.

بیانیه قطبی

افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران بعد از جدایی از تیم شیمیزو اس پالس ، اطلاعیه ای منتشر کرد و از هواداران و مدیران ای باشگاه بابت حمایت سه و نیم ساله تشکر کرد .

در این بیانیه آمده است :
ضمن عرض تشکر ، احساس خاصی دارم . از اینکه سه و نیم سال به عنوان یکی از اعضای باشگاه شیمیزو اس پالس در اینجا به کار مشغول بوده ام به خودم افتخار می کنم . این باشگاه مملو از انرژی است و البته خواهد بود . اما آنچه در نتایج رقم خورده این مدت رخ داد چیزی نبود که انتظارش را داشته باشیم و مستحق اش باشیم . این واقعا مایوس کننده است ، چون تک تک هواداران همیشه پشت تیم ایستادند تا به پیروزی برسیم و من همیشه حمایت آنها را حتی در سخت ترین روزها داشتم . از همه شما متشکرم ، از بازیکنان و باگاه و از صمیم قلب دعا می خواهم باشگاه روز به روز پیشرفت کند .
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید