چای شما

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ در ۷:۰۱ ق.ظ , کد خبر:   2476
رهبری املشی: بیمارستان ۳۲ تختخوابی املش در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد

رهبری8-300x168

نماینده مردم رودسر و املش و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از بهره برداری بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان املش در هفته دولت امسال خبر داد.

به گزارش جیرگوابرنیوز، محمد مهدی رهبری املشی عصر شنبه طی یک دیدار مردمی در املش افزود:  امسال یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به این بیمارستان اختصاص یافت و در همه دولت امسال به بهره برداری می رسد.

وی همچنین به طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و اظهارداشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت حق مردم و وظیفه دولت است.

نماینده مردم رودسر و املش و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، فرمایش رهبر معظم انقلاب برای رفع نگرانی های مردم در زمان بیماری محقق می شود.

وی همچنین به احداث جاده ۷٫۵ کیلومتری املش به شلمان اشاره کرد و افزود: از این میزان تاکنون پنج کیلومتر به اتمام رسیده و ۲٫۵ کیلومتر باقی مانده است./مهر

رهبری املشی با بیان اینکه قطعه ۲٫۵ کیلومتری این پروژه شش پل زیر گذر طراحی شده است، افزود:  مسیر مزبور از میان مزارع برنج می گذرد بنابراین با ساخت پل های زیر گذر امنیت جانی و مالی کشاورزان تامین خواهد شد.

وی اظهارداشت: در سال ۱۳۹۲ این پروژه چهار میلیارد تومان اعتبار داشت که از این میزان ۲٫۵ میلیارد تومان تخصیص یافت.

نماینده مردم رودسر و املش و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی پیشرفت فیزیکی این پروژه را  ۶۰ درصد اعلام کرد و افزود: تسریع در ساخت این پروژه از مطالبات به حق مردم منطقه است.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید