چای شما
اختصاصی صبح رانکوه

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش:

تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۵ در ۳:۲۰ ب.ظ , کد خبر:   45550
سید مهدی هاشمی به مسابقات جهانی هندوستان اعزام خواهد شد.

اختصاصی / فدراسیون ورزشهای کارگری جمهوری اسلامی ایران ( انجمن ورزشهای رزمی) از اقای سید مهدی هاشمی جهت حضور در مسابقات جهانی هندوستان دعوت نموده است.

 

 

 

 

اسدالله عبدالله تابار رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبر نگار صبح رانکوه از اعزام کاراته کای املشی به مسابقات جهانی هندوستان خبر داد
او گفت : فدراسیون ورزشهای کارگری جمهوری اسلامی ایران طی دعوتنامه ای از اقای سید مهدی هاشمی جهت حضور در مسابقات جهانی هندوستان دعوت نموده است .
تابار افزود : این ورزشکار شایسته و خوش اخلاق و پر تلاش شهرستان املش در اکثر مسابقات استان ٬ کشور و بین المللی همواره بر سکوی نخست قرار داشته و با در خششحیرت انگیز خود ٬ بار دیگر به عنوان سفیر ورزش شهرستان در تاریخ۲۰ اذر ماه سالجاری به مسابقات جهانی هندوستان اعزام خواهد شد .
سید مهدی هاشمی تنها نماینده ی استان گیلان  در قالب تیم ملی ورزشهای رزمی فدراسیون کارگری ایران می باشد.
گفتنی است سید مهدی هاشمی ٬ کسب مقامهای اول تا سوم را در چندین دوره از مسابقات قهرمانی کشوری و دریافت کاپ جهانی و مدال طلا مسابقات بین المللی اذربایجان و امارات را در کارنامه ورزشی خویش دارد و هم اکنون به عنوان مسول هییت کاراته شهرستان املش به کودکان ٬ نوجوانان و جوانان املشی کاراته اموزش میدهد شاگردان او در سال جاری در مسابقات مختلف قهرمانی کشوری و استانی۳۳ مدال کسب نموده اند.

 

 

 

photo_2016-11-25_15-09-08

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید