چای شما

 سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش:

تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۹:۵۹ ب.ظ , کد خبر:   61200
فعالیت هیئات مذهبی در ماه محرم تحسین برانگیز است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش گفت: فعالیت هیئات مذهبی در ماه محرم بسیار تحسین برانگیز است و حضور مردم جهت عزاداری در مراسم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ستودنی است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ حجت‌الاسلام حسین عزیزی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در گفت وگویی، اظهار کرد: فعالیت هیئات مذهبی در ماه محرم بسیار تحسین برانگیز است و حضور مردم جهت عزاداری در مراسم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ستودنی است.

این کارشناس دینی درادامه افزود: حضرت امام حسین (ع) به گواه تاریخ نه تنها در قلوب شیعیان خود نفوذ کرد بلکه فرق غیر اسلامی نیز او را انسانی آزاد و آزاده شناخته اند و برای آن سرور آزادگان امتیازخاصی قائل هستند.

حجت‌الاسلام عزیزی ادامه داد: حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) بخاطر احیاء امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند و یکی از مصداقهای بارز امر به معروف و نهی از منکر حفظ امنیت مسلمانان و دین مبین اسلام است که حقاً و انصافاً نیروی انتظامی توانسته است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش تاکید کرد: در طول مدت انقلاب اسلامی تا کنون امنیت کامل را برای شهروندان مسلمان چه از لحاظ اجتماعی، فرهنگی و امنیتی به ارمغان آورد و لبیکی به امام سوم شیعیان گفته باشند.

وی خاطر نشان کرد: اهمیت کار امام حسین (ع) به دلیل جهاد و امر به معروف و نهی از منکر است و ما به‌عنوان شیعیان آن حضرت باید ادامه دهنده راه آن بزرگوار باشیم و تا می توانیم در راستای اهداف سیدالشهداء(ع) قدم برداریم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در پایان تصریح کر د: بیان حقایق عاشورا و قیام امام حسین (ع)، حفظ ولایت فقیه و ارزشهای اسلامی درایام محرم از جمله وظایف هیئات مذهبی و مداحان در این ماهها است.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید