چای شما

تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۶ در ۶:۵۵ ب.ظ , کد خبر:   58945
قاتل سریالی زنان گیلان در یک قدمی محاکمه | همسر دوم این مرد، معتاد و با او همفکر بود

پرونده قاتل سریالی زنان در گیلان و همسرش با تکمیل تحقیقات بزودی به دادگاه کیفری ارسال می‌شود. متهم در بازجویی‌ها مدعی شده با همکاری همسرش، هفت زن را به قتل رسانده است.

به گزار پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه، احمد سیاوش‌پور، رئیس‌کل دادگستری استان گیلان درباره آخرین وضعیت پرونده مرد جنایتکار گفت: متهم تاکنون به قتل هفت زن اقرار کرده که هویت قربانیان و محل رها کردن اجساد زنان شناسایی شده است.

وی افزود: متهم، به محل قتل‌ها منتقل شد و صحنه جنایت‌ها را بازسازی کرد. اقرار او با واقعیت مطابقت داشت و اجساد در محل‌هایی که او اعتراف کرده بود، کشف شد.

انگیزه قتل

سیاوش‌پور درباره انگیزه قاتل گفت: وی در تحقیقات انگیزه‌های شرافتمندانه را مطرح می‌کرد که در ادامه بازجویی‌ها مشخص شد دروغ می‌گوید و انگیزه او از قتل زنان، سرقت از آنها بوده است. او با انگیزه سرقت پول و طلا هفت زن را به قتل رساند و دروغ پردازی‌های او راه به جایی نبرد.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان درباره نقش همسر این مرد در جنایت‌ها گفت: همسر دوم این مرد، معتاد و با او همفکر بود. این زوج افرادی نابهنجار در جامعه بودند. سلامت روانی آنها از سوی متخصصان پزشکی قانونی بررسی و تائید شده است. آنها افرادی نابهنجار هستند اما از سلامت روانی برخوردارند و در زمان قتل‌ها دچار جنون نشده بودند.

وی در پایان تاکید کرد: یک سری ابهاماتی در پرونده وجود دارد که نمی‌خواهیم آن را باز کنیم و تحقیقات درباره این ابهامات ادامه دارد. شعبه ویژه‌ای با نظارت خاص تعیین کرده‌ایم و در آینده‌ای نزدیک پرونده در دادسرا تکمیل و به دادگاه ارسال می‌شود. همچنین درخصوص احتمال قتل‌های دیگر در برخی استان‌های اطراف تحقیقاتی انجام شده اما به یقین نرسیده‌ایم.

 

قاتل سریالی زنان گیلان 1 قاتل سریالی زنان گیلان در یک قدمی محاکمه | همسر دوم این مرد، معتاد و با او همفکر بود

شروع قتل‌های سریالی

به گزارش جام‌جم، تحقیقات جنایی در این پرونده از اوایل اردیبهشت ۹۵ و به دنبال کشف بقایای جسد زنی در منطقه‌ای جنگلی در حوالی رشت در دستور کار پلیس قرار گرفت. ماموران در بررسی پرونده‌های فقدانی و انجام آزمایش دی.ان.ای موفق به شناسایی هویت مقتول شدند. زن میانسال پس از ترک خانه‌اش در حاشیه رشت به طرز مرموزی ناپدید شده و خانواده‌اش، نبود او را به پلیس گزارش کرده بودند. با شناسایی هویت مقتول، ماموران دریافتند پس از جنایت، تلفن همراه و طلاهای او سرقت شده است.

چند روز بعد بقایای جسد زنی دیگر در حاشیه شهر رشت پیدا شد. پیکر زن میانسال پس از قتل مثله شده و داخل کیسه‌ای مشکی قرار گرفته بود.

در ادامه بقایای سومین جسد هم داخل کیسه‌ای مشکی در رشت کشف شد. جسد این زن نیز پس از قتل، تکه‌تکه شده بود.

قاتل مرموز، آذر سال گذشته چهارمین زن را هم به قتل رساند. او پس از قتل زن میانسال، جسد او را داخل کیسه‌ای مشکی قرار داده و در سیاهکل رها کرده بود.

دستگیری متهم

کارآگاهان در شاخه‌ای از تحقیقات احتمال دادند قاتل، قربانیان خود را در پوشش مسافر ربوده سپس با کشاندن به محلی خلوت به قتل می‌رساند.

تحقیقات در این شاخه ماموران را به قاتل رساند. دو زن که از دام قاتل فرار کرده بودند، مشخصات او را به پلیس دادند و ماموران مرد جنایتکار را همراه همسر دومش دستگیر کردند.

قاتل ۴۰ ساله پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی‌ها به قتل چهار زن اعتراف کرد و گفت: از اردیبهشت ۹۵ قتل‌های خود را آغاز کردم. با قربانیان طرح دوستی ریخته و آنها را به خانه می‌کشاندم. بعد در موقعیتی مناسب آنها را کشته و جسدشان را در حمام خانه تکه‌تکه می‌کردم. همسر دومم از این جنایت‌ها مطلع بود و در برخی قتل‌ها هم حضور داشت

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید

 • پاسخ
  محمدرضا
  تیر ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱:۴۸ ب.ظ

  با سلام و احترام
  در صورتی که تمایل دارید سرعت بارگذاری و همچنین رتبه وب سایت خود را در موتور های جستجو بالا ببرید تا بازدید کنندگان بیشتری را جذب نمایید مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.
  افزونه افزایش دهنده سرعت بارگذاری وب سایت یک افرونه کاملا حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید سرعت لود و بارگزاری سایت خود را به راحتی افزاش دهید و هیچ مشکلی در سایت خود مشاهده نکنید . این افزونه در رتبه ی چهارم افزونه های مرتبط قرار دارد و با نصب آن می توانید در سئو و رتبه ی مطالب سایتتان در موتور های جستجو تاثیر مستقیم بگذارید و به بهبود رتبه شما در موتور های جستجو تاثیر بسیار خوبی داشته باشد. در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه همراه باشید .
  برای دریافت نسخه حرفه ای این افزونه و مشاهده اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
  http://www.wpparsi.ir/?p=4443

  با نصب این افزونه می توانید به راحتی در GTmetrix رتبه خود را بهبود داده و سرعت بارگذاری وب سایت را بصورت چشم گیری افزایش دهید. با کلیک بر روی لینک زیر می توانید نتیجه نصب این افزونه روی وب سایت خود ما را مشاهده نمایید.
  https://gtmetrix.com/reports/wpparsi.ir/YrPr98ac
  به همه دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم حتما از این افزونه برای وب سایت خود استفاده کنند.