چای شما
اختصاصی صبح رانکوه

فرمانده سپاه ناحیه املش:

تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۵ در ۶:۱۷ ب.ظ , کد خبر:   45645
نام بسیج نگین درخشانی است که در همه جا می درخشد/ تصاویر

اختصاصی/ فرمانده سپاه ناحیه املش به مناسبت ۵ اذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین بفرمان امام خمینی در جمع مسولین ٬ پایوران ٬ بسیجیان و نیروهای انتظامی ٬ روحانیون و اقشار مختلف مردم در نماز جمعه با اظهار تسلیت سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) و تبریک هفته بسیج گفت: امروز وارد سی و هشتمین سال تاسیس بسیج شدیم شجره طیبه ای که با دستان پر توان امام راحل غرس شد و امروز به درخت تناوری تبدیل گردید که نظام از ظرفیتش بهره مند میشود نام بسیج به عنوان یک نگین درخشان در همه جا میدرخشد.

 

 

 
به گزارش خبرنگار صبح رانکوه سرهنگ پاسدار سید جعفر حسینی افزود : دور اندیشی امام راحل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی منجر به تسخیر لانه جاسوسی امریکا شد و اسنادی که نشانگر این بود که حمله بسیار بزرگی بر علیه نظام شکل خواهد گرفت لذا امام راحل در ۵اذر ۵۸ فرمان تا سیس بسیج را صادر کردند تا گروهی از مردم در قالب تشکیلاتی ٬ سازماندهی شوند تا چنانچه در اینده جنگی شد بسیج بتواند در برابر دشمنان بایستد .
او ادامه داد:_ اولین امتحان بسیج در جنگ هشت ساله دفاع مقدس بود ملتی تحت عنوان بسیج تا اخرین نفس بدون تسلیحات پیشرفته در مقابل تمام جهان تا دندان مسلح ایستاد .
مقام معظم رهبری میفرمایند : همه مردم بسیجی اند همه کسانی که دلشان برای مردم و ملت میسوزد بسیجی اندپس از جنگ ٬ نیز رهبری درباره نقش بسیج در دوران جنگ گفتند : مطمین باشید اگر حضور بسیج در هشت سال دفاع مقدس نبود سر نوشت ملت چیز دیگری بود و دشمن مسلط میشد.
فرمانده سپاه ناحیه املش اظهار داشت : پس از جنگ ٬ دشمنان علیرغم اینکه نتوانستند باجنگ ٬ نظام را براندازند فتنه هایی را علیه نظام شکل دادندجنگ نرم و حملات رسانه ای را اغاز کردند لذا بسیج در امورات اقتصادی ٬ سیاسی و امنیتی و فرهنگی تمام قد وارد میدان شد ودر برابر دشمنان ایستاد.
ریشه کنی بیماری فلج اطفال در کشور با همکاری مرکز بهداشت از جمله اقدامات بسیج بوده است در خصوص. محرومیت زدایی احداث ۳۵ واحد مسکن مددجویی باهمکاری کمیته امداد امام و کمک خیرین٬که البته چند واحدش افتتاح شد ٬ اجرای طرح ریشه کنی بیماری نیو کاسل در دام و طیور با مشارکت دامپزشکی در ۱۲ روستای شهرستان و اجرای پروژه بزرگ ملی ابادی دهستانها یا باز سازی روستا ها ی محروم از پروژه های اهدایی مقام معظم رهبری با اختصاص حدود ۱۴ میلیارد تومان اعتبار در دهستان سمام شهرستان از دیگر اقداماتی است که سپاه و بسیج در اینده نزدیک انجام خواهد داد .
امیدواریم با یاری خداوند منان بتوانیم در راستای اعتلای ارزشهای نظام مقدس اسلامی قدم برداریم .
در ادامه نماز گزاران در سوگ پیامبر (ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع) به سوگواری پرداختند.

 

 

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید