چای شما

رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس گیلان خبر داد

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۴:۲۲ ب.ظ , کد خبر:   45234
کشف پارچه قاچاق در رشت

رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گیلان از کشف یک‌هزار و ۴۷۲ متر پارچه قاچاق در رشت خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه، علی یوسفی بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به گزارش‌های مردمی مبنی بر ورود و تخلیه محموله‌ای در یکی از پایانه‌های باربری استان اظهار کرد: پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز موضوع مذکور را پیگیری کرد.

وی به شناسایی محل تخلیه محموله مذکور توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان اشاره کرد و افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اقدام غافلگیرانه انبار مذکور را بازرسی کردند.

رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس گیلان با بیان اینکه تعداد یک‌هزار و ۹۲۰ قوطی کنسرو میوه در انبار مذکور کشف شده است، تصریح کرد: تعداد ۷ هزار و ۲۰۰ عدد باتری قلمی و یک‌هزار و ۴۷۲ متر پارچه که بدون مدارک گمرکی بودند، کشف و ضبط شده است.

یوسفی، ارزش محموله مذکور را ۵۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال خواند و بیان کرد: متهم محموله‌های مذکور با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده است.

* توقیف خودروی دارای خلافی در رشت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان نیز در جلسه مذکور به اجرای طرح برخورد با خودروهای دارای خلافی بالا در استان اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان یک دستگاه خودروی سواری را به دلیل نبستن کمربند ایمنی متوقف کردند.

محمدرضا محمدی به خلافی ۳۴ میلیون و ۹۵۰ هزار ریالی خودروی مذکور با استعلام از راهنمایی و رانندگی اشاره کرد و افزود: خودروی سواری دارای ۹۷ فقره تخلف است.

وی با بیان اینکه بیشترین تخلف راننده خودروی مذکور سرعت غیر مجاز است، تصریح کرد: خودرو برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان بر اجرای قانون به منظور حفظ امنیت راه‌ها و احترام به همدیگر توسط رانندگان تأکید کرد و یادآور شد: رعایت نکردن قوانین موجب ایجاد حوادث متعدد ناگوار می‌شود.

* کشف چک پو‌لی‌های تقلبی در آستارا

فرمانده انتظامی آستارا نیز در جلسه انتظامی گیلان اظهار کرد: ماموران انتظامی کلانتری مرکزی آستارا از خرید کالا از یک مغازه با چک پول‌های تقلبی از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع پیدا کردند.

رسول عزیزی به بررسی موضوع مذکور توسط ماموران انتظامی آستارا اشاره کرد و افزود: دو نفر با استفاده از چک پول تقلبی از مغازه‌های مختلف خرید کردند.

وی با اشاره به اقدام پلیس برای دستگیری متهمان مذکور، بیان کرد: ماموران پلیس یک متهم را هنگام تردد در خیابان‌های این شهر شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آستارا به کشف ۳۰ قطعه چک پول یک‌میلیون ریالی و یک‌قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی جعلی در بازرسی از خودروی متهمان اشاره کرد و یادآور شد: در مجموع ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال چک پول تقلبی از خودروی مذکور کشف و ضبط شده است.

عزیزی متذکر شد: تلاش پلیس برای دستگیر متهم دیگر چک پول‌های تقلبی ادامه دارد./فارس

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید